Zahájení registrací do CTM Online

Centrum pro talentovanou mládež je virtuální školou, která nabízí online kurzy špičkové kvality s profesionálními instruktory, kteří provází studenty studiem, poskytují zpětnou vazbu a dohlíží na rozvoj studenta.

Studenti mají možnost postupovat od jednodušších kurzů ke složitějším a dospět tak třeba až k mezinárodní oborové Advanced Placement zkoušce, která jim pomůže při přijímacím řízení na univerzity v Čechách i v zahraničí. Vybírat mohou z celé řady témat, od historie, přes matematiku, biologii, programování, psychologii nebo třeba globální studia. Každý si najde ten svůj obor, kterému se chce věnovat i na vysoké škole a v další kariéře.

Studovat online kurzy mohou děti od 11 let až po studenty středních škol všech ročníků. Nováčky v online studiu můžeme ujistit, že se nemusejí bát angličtiny ani nové zkušenosti s interaktivním studiem. Na webu CTM je k dispozici ukázkový kurz, ve kterém se můžete porozhlédnout a projít si jednotlivé aktivity a ukázky lekcí.

Jako loni, i letos přišlíbilo MŠMT stipendia pro 250 studentů na 4 000 Kč. O tom, kolik stipendií jsme již poskytli, se můžete informovat na webu CTM v sekci Online.

Do podzimního semestru se můžete hlásit až do 20. září. Studovat začínáme v říjnu.

www.ctm-academy.cz