Úspěchy na soutěži INTEL ISEF

67. ročník (2016): Phoenix

Matěj Hlaváč, Jakub Červinka (Biomedical Engineering): 3D Cultivation of Cancer Cells in Vitro

Barbora Čechová (Biochemistry): Rothmund-Thomson Syndrome Helicase and its DNA Binding Preferences – Čtvrtá hlavní cena

Tereza Kadlecová (Environmental Engineering): Rethinking the Communist-era Suburb: A Way to Ecosocial Housing

66. ročník (2015): Pittsburgh

Thi Thu Giang Tran: More Efficient Cancer Treatment Using Novel Ferrocene and Titanocene Derivatives

Vojtěch Boček (Computer Sciences): MULTIROM – The Multiboot Modification For Android Devices

Michaela Kajšová (Chemistry): The Effect of Cholesterol on Biological Membranes – Čtvrtá hlavní cena

65. ročník (2014): Los Angeles

Marek Novák (Engineering): Personal Physiological Senzor Network Device – Druhá hlavní cena, Cena NASA (The National Aeronautics and Space Administration) a cenu United Technologies Corporation

Robin Kryštůfek (Biochemistry): Novel Inorganic Metallacarborane Inhibitor Sof HIV-1 Protease – Druhá hlavní cena. Zvláštní cena The American Association of Pharmaceutical Scientists (AAPS)

Michal Bátrla (Engineering): New Perspective Materials for Organic Photovoltaics

64. ročník (2013): Phoenix

Michaela Krákorová (Chemistry): Luminescence Improvement of Lanthanide Complexes – Třetí hlavní cena
Marek Novák (Electrical and Mechanical Engineering): Modular Multifunction Sensor and Measurement Device Design and Implementation – Druhá hlavní cena
Martin Palkovský (Chemistry): New Spectral Properties of the Chelirubine and its Possibility of the use as the DNA Probe

63. ročník (2012): Pittsburgh

Eva Umlaufová (Chemistry): Analýha přístupových cest z/do aktivních míst lidských cytochromů P450

Petr Pokora (Plant Sciences): Měření antioxidační aktivity a polyfenolických sloučenin ve vybraných hybridech meruněk

Tomáš Mariančík (Computer Sciences): Experimentální procesorová architektura atto WPU 0,9 – Čtvrtá hlavní cena

62. ročník (2011): Los Angeles

Charlota Blunárová (Engineering: Materials&Bioingineering/Civil Engineering, Construction Engineering): EFFY – the Cell Phone for Children

Tomáš Svoboda (Engineering: Electrical and Mechanical/Electrical Engineering, Computer Engineering. Controls): Design of PportableX-ray and Computed Tomography Scanner – Čtvrtá hlavní cena

Erika Gedeonová (Chemistry/Analytical Chemistry): A New Way in Diagnostics of Bronchial Asthma – Zvláštní cena Americké společnosti pro klinickou chemii

61. ročník (2010): San José

Monika Svědirohová (Computer Science/Artificial Intelligence): Intelligent Robot

Jan Máchal (Chemistry/Analytical Chemistry): New Nanogold-based Derivated of a Druh against Alzheimer Disease

Martin Rom, Jan Paták, Jan Mareš (Electrical and Mechanical Engineering): Verikal Filament Winding Machine for Composite Tubes – Třetí hlavní cena v kategorii týmových projektů

60. ročník (2009): Reno

Jan Nezval (Electrical and Mechanical Engineering): Robot na ohýbání drátů – Čtvrtá hlavní cena

Soňa Boháčová (Engineerin/Material): Optické a elektrické vlastnosti tenké vrsty Sb80Se20 pro netěkavé paměti

Vojtěch Vít a Štěpán Šindelář (Computer Science): Smart Framework – řešení pro nové webové projekty – Zvláštní cena asociace počítačových firem

59. ročník (2008): Atlanta

Oldřich Hudeček (Chemistry): Nové deriváty calix[4]arenů

Ondřej Mikšík (Computer Science): Praktické využití metod digitálního zpracování obrazu

František Kolek, Václav Kocián (Medicine&Health Sciences): Transportní amputátová sada

58. ročník (2007): Albuquerque

Tomáš Nezval (Electrical and Mechanical Engineering): Automatický rybář řízený dvěma mikrokontroléry PIC 16F876A – Třetí hlavní cena

Antonín Hoskovec (Physics): Dvoufázový refrigerátor vysokých teplot

Viktor Křivák, Tomáš Kaňovský (Computer Science): Optická střelnice

57. ročník (2006): Indianapolis

Adam Janečka (Fhysics): Laviny vírů v supravodičích

Martin Olejár (Computer Sciences): Analogově-digitální analyzátor s osciátorem

Petra Bezchlebová, Jana Malcová: Problematika odívání tělesně

56. ročník (2005): Phoenix

Alexandr Kazda (Mathematics ): Grafy a zobrazení – zobecnění barevnosti grafů

Marek Blahuš (Computer Sciences, ): Identifikace jazyka textu statistickými charakteristikami – Čtvrtá hlavní cena, zvláštní cena Amarican Association for Artificial Intelligence

Michaela Konrádová a Markéta Horňáková (Earth Sciences ): Změny v geografii zjištěné díky nejstarším mapám

55. ročník (2004): Portland

Ondřej Čertík (Physics): Modelování růstu krystalických zrn ve slunečních článcích založených na tenkých vrstvách křemíku – Čtvrtá hlavní cena

Hana Druckmüllerová (Earth and Space Sciences): Počítačové zpracování obrazů sluneční korony

54. ročník (2003): Cleveland

Lukáš Vídeňský (Physics): Hudební akustika Tibetské mísy

Lucie Lammelová a Jana Svobodová (Mathematics): Okenní kružby chrámu sv. Barbory – První zvláštní cena společnosti Eastman Kodak

Lydie Navrátilová (Environmental Science): Srovnání vegetace a půdních poměrů některých ostravských hald

53. ročník (2002): Louisville

Jan Hrdý (Mathematics): Booleova algebra a její technické aplikace, – Honorable Mention – National Aeronautics and Space Administration

Martin Blažek, Michal Odstrčílek a Lukáš Pavlica (Engineering): Domespace na Valašsku

52. ročník (2001): San José

Martin Hinner (Computer Science): MATTsoft Boot Manager

Zdeněk Chmelař, Pavel Umáčený (Behavioral and Social Sciences): Tolerantní životní styl

Tomáš Hrdlička (Computer Sciences): OS/X Server

51. ročník (2000): Detroit

Ladislav Prošek (Computer Science): Router protokolu IPX a síťové ovladače seriových a paralelních portů pro DOS ODI – Čtvrtá hlavní cena v informatice, třetí zvláštní cenu mezinárodní počítačové společnosti IEEE Computer Society

Martin Dienstbier (Physics): Optické měřící metody ke zkoumání tenkovrstevných fotovoaltaických článků z amorfního hydrogenizovaného křemíku

50. ročník (1999): Philadelphia

Martin Kaminský (Earth Science): Počasí, lidé a město

Kateřina Výborná (Physics): Využití rentgenofluorescenční analýzy pro studium obrazů

Radka Mihajlová, Marika Bogárová (Behavioral and Social Sciences): Problematika vzdělávání karvinských Romů