Termíny okresních přehlídek

Královéhradecký kraj

okres Hradec Králové

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium J. K. Tyla, Tylovo nábř. 682, 500 02 Hradec Králové
  • Organizátor soutěže: berakova@cvkhk.cz

okres Trutnov

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: VOŠZ a SZŠ, Procházkova 303, 541 01 Trutnov
  • Organizátor soutěže: rockova@cvkhk.cz

okres Jičín

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: ZŠ Železnická 460, 506 01 Jičín
  • Organizátor soutěže: zenata@cvkhk.cz

okres Náchod

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: ŠZ pro DVPP KHK Bartoňova 1005, 547 01 Náchod
  • Organizátor soutěže: nyvltova@cvkhk.cz

okres Rychnov n. Kněžnou

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: ŠZ pro DVPP, Javornická 1501, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
  • Organizátor soutěže: jedlinska@cvkhk.cz

Ústecký kraj

okres Litoměřice

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 29. 3. 2017
  • Místo konání: Dětské dopravní hřiště, Jiráskovy sady, 412 01 Litoměřice
  • Organizátor soutěže: marketa.jechova@ddmrozmaryn.cz

okres Děčín

  • Termín přihlášení: 10. 3. 2017
  • Termín konání: 24. 3. 2017
  • Místo konání: DDM, Teplická 344/38, 405 00 Děčín
  • Organizátor soutěže: soc@ddmdecin.eu

okres Ústí n. Labem

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 30. 3. 2017
  • Místo konání: DDM a ZDVPP Ústí n. Labem, Velká hradební 19, 400 01 Ústí n. Labem
  • Organizátor soutěže: soc@ddmul.cz

okres Teplice

  • Termín přihlášení: 1. 3. 2017
  • Termín konání: 15. 3. 2017
  • Místo konání: Gymnázium v Teplicích, Dobrovolců 11, Teplice
  • Organizátor soutěže: janacova@ddmteplice.cz

Plzeňský kraj

okres Tachov

  • Termín přihlášení: 15. 3. 2017
  • Termín konání: 22. 3. 2017
  • Místo konání: Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426, 349 01 Stříbro
  • Organizátor soutěže: ivanastrachotova@goas.cz

okres Domažlice

okres Plzeň-město

  • Termín přihlášení: 7. 3.
  • Termín konání: 4. 4. 2017
  • Místo konání: VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85, 326 00 Plzeň
  • Organizátor soutěže: silhankova@spseplzen.cz

okresy Rokycany + Plzeň-jih

  • Termín přihlášení: 17. 3. 2017
  • Termín konání: 28. 3. 2017
  • Místo konání: Gymnázium a SOŠ Rokycany, Mládežníků 1115, 337 01 Rokycany
  • Organizátor soutěže: v_valach@gasos-ro.cz

okres Klatovy

  • Termín přihlášení: 10. 3. 2017
  • Termín konání: 23. 3. 2017
  • Místo konání: Gymnázium J. Vrchlického, Národních mučedníků 347, 339 01 Klatovy
  • Organizátor soutěže: rpytlikova@gymkt.cz

Pardubický kraj

okresy Pardubice a Chrudim

  • Termín přihlášení: 20. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium J. Ressela, Olbrachtova 291, 537 01 Chrudim
  • Organizátor soutěže: reditel@gjr.cz

okresy Svitavy a Ústí nad Orlicí

  • Termín přihlášení: 3. 3. 2017
  • Termín konání: 5. – 6. 4. 2017
  • Místo konání: DDM Kamarád, Sadová 1385, 560 02 Česká Třebová
  • Organizátor soutěže: ddm.kamarad@centrum.cz

Vysočina

okres Jihlava

  • Termín přihlášení: 10. 3. 2017
  • Termín konání: 28. 3. 2017
  • Místo konání: Gymnázium Jihlava, J. Masaryka 1560/1, 586 01 Jihlava
  • Organizátor soutěže: matejicek@ddmjihlava.cz

okres Havlíčkův Brod

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: AZ Centrum havlíčkův Brod, Rubešovo nám. 171, 580 01 Havlíčkův Brod
  • Organizátor soutěže: kejklicek@hbnet.cz

okres Třebíč

  • Termín přihlášení: 24. 3. 2017
  • Termín konání: 5. 4. 2017
  • Místo konání: DDM Třebíč, Tomáše Bati 1084, 674 01 Třebíč
  • Organizátor soutěže: svoboda@ddmtrebic.cz

okres Žďár n. Sázavou – ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 29. 3. 2017
  • Místo konání: podle informace pí Lánové z Aktive – SVČ, Dolní 3, 591 01 Ždár n. Sázavou
  • Organizátor soutěže: lanova@ddmzdar.cz

Moravskoslezský kraj

okres Opava

  • Termín přihlášení: 11. 4. 2017
  • Termín konání: 21. 4. 2017
  • Místo konání: Mendelovo gymnázium, Komenského 5, 746 01 Opava
  • Organizátor soutěže: gebauerova@mgo.opava.cz

okres Karviná

  • Termín přihlášení: 31. 3. 2017
  • Termín konání: 12. 4. 2017
  • Místo konání: DDM Český Těšín, Hrabinská 33, 737 01 Český Těšín
  • Organizátor soutěže: zdenka.burda@ddmtesin.cz

okres Nový Jičín

  • Termín přihlášení: 24. 3. 2017
  • Termín konání: 6. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium a SPŠ elektrotechniky, informatiky a řemesel, Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. Radhoštěm
  • Organizátor soutěže: richard.stepan@frengp.cz

okres Ostrava

  • Termín přihlášení: 7. 4. 2017
  • Termín konání: 25. 4. 2017
  • Místo konání: SPŠ chemická a Gymnázium, Středoškolská 2854/1, 700 300 Ostrava
  • Organizátor soutěže: katerina.smickova@svc-korunka.cz

okres Bruntál

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 26. 4. 2017
  • Místo konání: SVČ  Krnov, Dobrovského 281/16, 794 01 Krnov
  • Organizátor soutěže: msmt@svckrnov.cz

okres Frýdek-Místek

  • Termín přihlášení: 24. 3. 2017
  • Termín konání: 5. 4. 2017
  • Místo konání: SPŠ, OA a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, ul. 28. října 159, 738 01 Frýdek Místek
  • Organizátor soutěže: souteze@klicfm.cz

Jihomoravský kraj

okres Brno-město

  • Termín přihlášení: 24. 2. 2017
  • Termín konání: 5. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium T. Novákové 2, 621 00 Brno-Řečkovice
  • Organizátor soutěže: zdenka@luzanky.cz

okresy Brno-venkov + Blansko + Vyškov + Znojmo + Břeclav + Hodonín

  • Termín přihlášení: 24. 2. 2017
  • Termín konání: 24. 3.  2017
  • Místo konání: Gymnázium, Křenová 36, 602 00 Brno
  • Organizátor soutěže: zdenka@luzanky.cz

Zlínský kraj

okres Vsetín

  • Termín přihlášení: 24. 3. 2017
  • Termín konání: 4. 4. 2017
  • Místo konání: SPŠ stavební, Máchova 10, 757 01 Valašské Meziříčí
  • Organizátor soutěže: drozd@spsstavvm.cz

okres Kroměříž – obory 09,10,11,12,13

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 5. 4. 2017
  • Místo konání: SŠ-COPT Kroměříž, Nábělkova 539, 767 01 Kroměříž
  • Organizátor soutěže: alois.ambroz@coptkm.cz

okres Kroměříž – obory 01 – 08, 14 – 18

  • Termín přihlášení: 28. 3. 2017
  • Termín konání: 5. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium Kroměříž, Masarykovo nám. 496, 767 01 Kroměříž
  • Organizátor soutěže: MSkypala@seznam.cz

okres Uherské Hradiště

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 4. 4. 2017 od 12:00
  • Místo konání: Gymnázium Velehradská tř. 218, 686 17 Uherské Hradiště
  • Organizátor soutěže: bursova@guh.cz

okres Zlín

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 7. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Slavičín, Školní 822, 763 21 Slavičín
  • Organizátor soutěže: m.horalik@gmail.com

Olomoucký kraj

okres Prostějov

  • Termín přihlášení: 31. 3. 2017
  • Termín konání: 18. 4. 2017
  • Místo konání: Cyrilometodějské gymnázium a MŠ v Prostějově, Komenského 17, 796 01 Prostějov
  • Organizátor soutěže: laznaj@szdravpv.cz

okres Šumperk

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 19. 4. 2017
  • Místo konání: SVČ a zařízení pro DVPP Doris Šumperk
  • Organizátor soutěže: vlacelova@doris.cz

okres Olomouc

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 19. 4. 2017
  • Místo konání: Slovanské gymnázium Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13, 771 11 Olomouc
  • Organizátor soutěže: barunka@ddmolomouc.cz

okres Přerov

  • Termín přihlášení: 30. 3. 2017
  • Termín konání: 25. 4. 2017
  • Místo konání: SVČ ATLAS a BIOS Přerov, Bezručova 12, 750 11 Přerov
  • Organizátor soutěže: mlcakova@svcatlas-bios.cz

okres Jeseník

  • Termín přihlášení:
  • Termín konání: 19. 4. 2017
  • Místo konání: Gymnázium Komenského 281, 790 00 Jeseník
  • Organizátor soutěže: svoboda@gymjes.cz

Kontakt na garanty okresních přehlídek najdete na stránce Kontakty