Hlavní stránka › Fóra › Forum pro soutěžící SOČ › 42. celostátní přehlídka ONLINE › 42. CP SOČ online – obor 04 biologie › Odpověď na téma: 42. CP SOČ online – obor 04 biologie
1) Dobře. A tato exprese probíhala ve Vaší laboratoři nebo u nějakého spolupracovníka? Exprese proteinů z eukaryot v prokaryotech nemusí být úplně jednoduchá věc, na co byste si musela dát pozor, pokud byste se o něco takového pokoušela tušíte?
2) Výborně. A pro zajímavost, jaká je kultura publikování výsledků v této oblasti? Používají se takovéto relativní jednotky často, nebo se používají spíš ty mikrometry?
3) Ano. A co takové ITS? Ano, narážím na absenci seznamu zkratek v práci.
4) Doplňující: Při izolaci organoidů je jedním z kroků resuspendace v mediu s DNázou, k čemu tam ta DNáza slouží?