Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Královéhradecký 42 – kraj KHK – obory 13, 18 Odpověď na téma: 42 – kraj KHK – obory 13, 18

#23440
Lukáš Trkan
Host

Dobrý den,
zde jsou odpovědi na otázky k práci VR prezentace firmy Continental

1) Na projektu jsem pracoval přibližně od půlky října a využíval každé odpoledne co šlo – minimálně 2x týdně (vybavení bylo ve škole). Tvorba samotné aplikace zabrala přibližně 120-150 hodin. Zhruba prvních 30 hodin se řešili úplné základy – především volba správného formátu pro modely součástek s umožněním rozkladu, ale i samotné základy práce s VR.

Zbytek času už nemohu přesně určit – řešilo se vždy to co bylo aktuálně potřeba a mnohdy se překrývalo jak programování, tak i úprava modelů atd. přibližně 4/5 času jsem strávil programováním a prací v editoru Unity. Například zmiňovaná úprava modelů byla časově nejjednodušší.

Samotná komunikace s firmou probíhala víceméně každý týden pomocí emailu (není započítáno v celkovém času). Osobních návštěv bylo 6, a trvali v rozmezí od 1 do 2 hodin.

2) Určitě to možné je, neměl by s tím být žádný problém. Samotná logika je jednoduchá a spočívala by pouze v prohození hodnot proměnných.

Případná náročnost by se odvíjela od způsobu, jakým chceme přepínat – implementace GUI nastavení bude složitější než použití tlačítka na ovladači nebo virtuálního tlačítka v aplikaci.