Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Vysočina 42 – Kraj Vysočina – obor: 18 Odpověď na téma: 42 – Kraj Vysočina – obor: 18

#23290
Ing. Zdeněk Kneslík
Host

Ještě jednou dobrý den,

jako předseda komise mám tu čest vyřknout naše společné hodnocení:

Pan Brožek velmi dobře a věcně správně odpověděl na všechny dotazy. Ačkoliv práce není nijak moc inovativní, tak vyžadovala komplexní znalosti a jejich vhodné použití. To student jako jediný jednoznačně prokázal. Bylo by vhodné zapracovat na osobním projevu.

Pan Dítě dobře odpovídal na otázky. Jeho práce řeší reálný problém, nicméně samotný text práce je natolik slabý, že na první místo ho dát nemůžeme. Taktéž ukázky reálných výstupů zcela chybí, a to i po zcela jasně cíleném dotazu. Tento student má asi největší potenciál, ale díky uvedenému nemůže být vítězem. Jeho práce by musela být upravena a doplněna.

Pan Mierva se nezúčastnil diskuze, což jeho hodnocení sráží dolů, byť práce je celkem kvalitní a komplexní. Taktéž jeho projev byl dobrý, ve skupině nejlepší.

Komise se shodla na následujícím pořadí:
1. Matěj Brožek, Střední průmyslová škola Třebíč, Sociální síť Branch
2. Jindřich Dítě, VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou, Zabezpečení a sledování přípojného bodu k internetu
3. Jáchym Mierva, Biskupské Gymnázium Žďár nad Sázavou, Vývoj grafického uživatelského rozhraní v Pythonu

Do licitace nedoporučujeme žádnou práci.

Všichni členové komise oceňují vaši snahu udělat něco navíc. Přejeme vám do dalšího studia mnoho úspěchů a zdar v osobním životě.