Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Moravskoslezský Porota G: pedagogika – kultura Odpověď na téma: Porota G: pedagogika – kultura

#22694
Markéta Janíková
Host

Vážení prezentující,
všechny Vás zdravím. Obhajoba soutěžních prací SOČ v oboru č.14 a oboru č. 15 proběhne tady na tomto fóru ve čtvrtek 7.5.2020 od 9:00 hodin. V průběhu středy (navečer) na fórum vložím stručný komentář poroty a také doplňující otázky, na které bychom rádi dostali odpověď. Své odpovědi můžete zaslat hned po zveřejnění otázek, nejpozději však ve čtvrtek v 9:00 hod. Od 9:00 hod (do 10:00, max do 10:30, pokud by se hodně rozvinula diskuze) bude prostor pro to, abychom si trochu popovídali o tom, co jste v rámci SOČ vytvořili. Poté se porota poradí a nepozději ve 12:00 hod budou zde na fóru zveřejněny výsledky, tj. pořadí jednotlivých prací.

V případě, že by byly na Vaší straně nějaké problémy s připojením a komunikací přes toto fórum, tak mi prosím napište na marketa.janikova@vsb.cz. Jinak se budu společně se svou kolegyní a kolegou z komise ve čtvrtek těšit na Vaše odpovědi a společnou diskuzi.