Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Kolektivní práce SOČ

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš Doseděl a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1186 odpověď

  Petr Novák

  Dobrý den,

  chtěl jsem se zeptat, jak je s kolektivní prací SOČ (3 žáci u nás na škole zpracovávají téma v oboru chemie). Mají stejné požadavky jak jednotlivci u SOČ nebo nějaké speciální? Jak má vypadat úvodní strana atd…?

  S pozdravem,
  Petr Novák

  #1187 odpověď

  Tomáš Doseděl

  Dobrý den,

  Požadavky na práci jsou stejné, jen v přihlášce autoři vyplní přibližné procentní podíly svého autorství. Na titulní straně se uvádí všechna jména autorů pod sebou, stejně tak v čestném prohlášení musí být jména a podpisy všech autorů. Při prezentaci pak hovoří jen jeden autor, ostatní mohou asistovat. Na otázky pak mohou odpovídat všichni.

  Tomáš doseděl

  #1247 odpověď

  Jana

  Dobrý den, ráda bych se dotázala, zda v krajském kole může soutěžní práci prezentovat celý autorský kolektiv (3 žáci) nebo jen jeden zástupce. A kde můžeme tuto informaci najít. Děkuji za odpověď. Jana

  #1248 odpověď

  Tomáš Doseděl

  „Pokud se jedná o práci týmovou, prezentovat může pouze jeden člen týmu, v diskusi pak mohou vystupovat všichni členové týmu“
  http://www.soc.cz/soc-krok-za-krokem/#Priprava_naobhajobu_soutezni_prace

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Kolektivní práce SOČ
Osobní informace: