Hlavní stránka Fóra Obhajoby 2021 – Královéhradecký kraj 43 – kraj KHK – obory 1, 2, 13 Odpověď na téma: 43 – kraj KHK – obory 1, 2, 13

Kristýna Halamková
Host

Dobrý den,
Firmy jsem vybírala podle několika kritérií.

Prvním kritériem bylo vybrat firmy takové, aby zasahovaly do co nejvíce rozmanitých průmyslových odvětví (technický, nápojářský, sportovní, módní, hudební a strojírenský průmysl). Takto jsem postupovala kvůli tomu, abych získala výsledky, které budou aplikovatelné do generálního prostředí a budou platit obecně.

Druhým kritériem byl nadnárodní faktor firem, který šel ruku v ruce s jejich úspěšností na mezinárodním trhu.

Dalším kritériem, kterým jsem podrobila firmy, byla dostupnost jejich služeb v České republice. Všechny zkoumané firmy jsou v Česku známé a svým vizuálním stylem ikonické. Díky přidání tohoto kritéria věřím, že se čtenářům podaří lépe ztotožnit s firmou a vidět veškeré vizuální podobnosti, které mezi sebou firmy mají. Stejně tak i pro mě, jako autora, byla díky tomu práce s firmami jednodušší.

Pokud jsem váhala při výběru mezi dvěma firmami ve stejném odvětví, rozhodovala v krajním případě vizuální odlišnost vůči již vybraným firmám.

S pozdravem,
Kristýna Halamková