Hlavní stránka Fóra Obhajoby 2021 – Královéhradecký kraj 43 – kraj KHK – obor 18 Odpověď na téma: 43 – kraj KHK – obor 18

#27273
Martin Felkl
Host

1. odpověď – Hra multiplatformní není. Zatím funguje pouze na platformě Windows. To je dáno tím, jaké jsem použil vývojové prostředí a knihovny. Kdybych chtěl hru udělat například pro Android musel bych postupovat jinak a zvolit jiné vývojové prostředí.

2. odpověď – Jakožto vývojář bych mohl hráčův prožitek zlepšit tím, že bych hru ještě vylepšil, například dodělal dabing postav, rozšířil úrovně, přidal nové herní mechaniky nebo upravil příběh tak, aby obsahoval nečekané dějové zvraty. Tohle všechno by mohlo zlepšit prožitek z mojí hry, ale na to by si hráč musel počkat, takže se ještě zaměřím na to, co je aktuálně v silách hráče pro zlepšení prožitku. Protože je vždycky zábava hrát s přáteli, doporučoval bych aby si hru stáhlo více lidí a pak mohou soutěžit v tom, kdo hru dohraje rychleji. V tomto případě bych také mohl do hry implementovat režim pro více hráčů (multiplayer) nebo přidat tabulku s nejrychlejšími časy. Pokud vám jde o příběh, tak tuto variantu nedoporučuji, protože při ní pravděpodobně dialogy, co nejrychleji přeskočíte. Pro umocnění prožitku z příběhu by hráči mohlo pomoci to, že on sám bude hrát ony dvě postavy, které hra obsahuje. To znamená, že si bude dialogy nahlas předčítat. Takto může do jisté míry dát postavám vlastní charakter.