Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Plzeňský 42 – Plz. kraj – obory: 01, 02, 10, 18 Odpověď na téma: 42 – Plz. kraj – obory: 01, 02, 10, 18

Daniel Zábojník
Host

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz. Vlastní doména není nutností, samozřejmě by stačil pořídit pouze webhosting. V současnosti mám v Laravelu vytvořené rozhraní, do kterého se uživatel pouze přihlásí a zaregistruje svoji meteostanici. Už tedy není nutností ani vlastní webhosting. Toto rozhraní však vzniklo až po odevzdání práce, a tak v ni ani v prezentaci není obsaženo. Na následujícím odkaze přikládám alespoň PDF dokument, ve kterém jsou snímky rozhraní. [Link]

Ano, svou meteostanici jsem porovnával s různými modely meteostanic od Sencoru, Netatmo a Xiaomi. Pokud bychom srovnávali teplotu a vlhkost, tak po zaokrouhlení na desetiny dosahuje má meteostanice stejných výsledků. Malou odchylku jsem zaznamenal v případě srovnávání naměřených hodnot tlaku. Komerčně dostupné meteostanice jsou pak mnohem přesnější v měření kvality ovzduší, jelikož na rozdíl od mé stanice měří například i oxid uhličitý.

S pozdravem,
Daniel Zábojník