Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Jihočeský 42 – kraj Jihočeský – obor 6, 14 Odpověď na téma: 42 – kraj Jihočeský – obor 6, 14

#21645
Jitka Rutkayová
Host

Vážení a milí studenti,
bylo mi ctí nejen číst vaše práce, ale i být tu nyní s vámi touto netradiční formou. Výzva to byla jistě nejen pro vás, ale i pro nás i všechny organizátory. Poděkování patří i vašim konzultantům.

V tuto chvíli jste pro mne vítězové všichni – gratuluji. Důležité je se účastnit a i případná porážka má svou cenu, protože se říká, že kdo se nenaučí prohrávat, vítězit nemůže.
Jste šampioni, protože jste přijali výzvu, nepochybujte o sobě – jste dobří a je vidět, že máte zápal a chuť něco dělat, tvořit, předávat. A to je skvělé. Je za vámi kus práce a je vidět, že jste něco dokázali a předvedli. Nikdy si tedy nenechejte někým říkat, čím máte být, nebo čím/kým být nemůžete. Poučte se ze svých chyb, mějte na paměti, že dnes jste kráčeli kupředu a byla to vaše chvíle.
Chválím vás za vaši energii, úsilí i překonání překážek, které jste možná s prací měli. Přeji vám, abyste nacházeli inspirace a chuť do dalších prací, projektů či uskutečňování vašich snů v realitu.

Přeji vám, abyste po jakékoliv vaší osobní i profesní cestě kráčeli se štěstím, nadhledem a dobrou náladou.
Jitka Rutkayová