Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Zlínský 42 – okres Kroměříž – obory 14, 15, 16, 17 Odpověď na téma: 42 – okres Kroměříž – obory 14, 15, 16, 17

#20621
Regina Tomanová
Host

1. Tak malý počet rezpondentů byl z důvodu toho, že jsem byla omezena na určitou věkovou skupinu a ikdyž jsem to rozeslala co nejvíce i přesto velká část neodpověděla na dotazník. Hypotéza byla pouze jedna s toho důvodu že mi přišel ten fakt zajímavý.
2. No to dokazuje, že ženy raději tráví čas na internetu tak že jsou na sociálních sítích a komunikují s přáteli než aby trávili čas u nějaké online hry kde se např. střílí, závodí apod. Nemá to ukazovat že jsou muži více samotářští nebo že si užívají více zábavy.
3. Využití by tu aby asi takové, že tako prace může ukázat lidem jak funguje internet. A dát lidem impuls k tomu, aby si začali chránit své soukromé informace, fotografie, protože by tím mohli zabránit různému obtěžování na svou osobu.
4. Práci se asi nechystám nějak rozvíjet a zda by se smotná práce dala rozvinout si myslím, že ano. Dali by se určité pasáže rozvinout do širších souvislostí jako kapitola o např. pornografii.
5. V lévé čáasti grafech sse nachází údaje celkové, jak od žen tak od mužů. Zdálo se mi to zajímavější úkazat jak by se graf změnil po tom co se k ženským údajům přidají i ty mužské.