Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Zlínský 42 – okres Uherské Hradiště – obor 14 Odpověď na téma: 42 – okres Uherské Hradiště – obor 14

#20585
Aneta Opluštilová
Host

Dobrý den,

Myslím si, že ceny můžou být nižší než obvykle, a to z důvodu, aby bylo přilákáno co nejvíce klientů a tím by se pokusilo alespoň z části eliminovat velkou ztrátu z aktuální situace. Domnívám se, že na trhu cestovního ruchu se proto můžou objevit velmi zajímavé a atraktivní nabídky, jako je můj Originální turistický produkt a můžou být nabízeny různé bonusy k zájezdům.
Velmi důležitou roli zde hraje, zda zůstanou hranice uzavřeny a na jak dlouho. Pokud hranice České Republiky zůstanou zavřeny, tak si myslím, že se sníží ceny turistických produktů v České Republice, a to z důvodu vetší dostupnosti pro českou klientelu. Například v Karlových Varech bývají ceny nadsazeny pro velký pohyb zahraniční klientely, která si ráda připlatí. Mohla by nastat i jiná situace, a to kdyby hranice zůstaly delší dobu zavřeny, tak česká i ostatní vnitrozemská klientela by byla „hladová“ po moři, exotice či zimních sportech ve vyhlášených destinacích. Země splňující tyto požadavky klientely by mohly situace využít a zvýšit ceny.
Dovolím si říci, že mnou zvolená destinace je specifická. Nachází se zde nedotčená příroda a vhodné podmínky pro zimní sporty a různé atrakce, které nikde jinde ve světě nenaleznete. Nejvíce navštěvovanou skupinou klientů budou ti, kteří milují nedotčenou přírodu, klid a zimní sporty.

Aneta Opluštilová