Hlavní stránka Fóra Forum pro soutěžící SOČ Obhajoby – Zlínský 42 – okres Uherské Hradiště – obor 14 Odpověď na téma: 42 – okres Uherské Hradiště – obor 14

#20584
Martin Tokoš
Host

Dobrý den, paní Janásová,

děkujeme za zpětnou vazbu.

Musíme přiznat, že na anotaci v angličtině jsme zcela zapomněli, ale to už teď nezměníme.

Na projektu jsme donedávna pracovali jako dvanáctičlenný tým, bohužel jsme v maturitním ročníku a na projekt v budoucnu nebudeme mít tolik času. Z tohoto důvodu jsme letos začali zaučovat novou skupinu budoucích průvodců z řad mladších studentů gymnázia, kteří by nás měli nahradit. Doufáme, že je projekt bude bavit jako nás. Také věříme, že procházky v režii studentů budou pokračovat co nejvíce let. Náš odchod neznamená, že s projektem končíme. Budeme se mu nadále věnovat z pozice konzultantů, či jako výpomoc v případě nouze. Provázet a vzdělávat veřejnost nás totiž vždy bavilo a ukončit takový projekt by nás velmi mrzelo. Procházky byly vždy zdarma. Pokud budou i nadále průvodci z řad studentů, není důvodem tyto procházky zpoplatňovat.

Vážíme si také, že Vás náš projekt zaujal a chtěla byste se zúčastnit. Až skončí současné nařízení vlády, nebude problém se domluvit na procházce.

Martin Tokoš