Fórum

Přístup do této diskuse není omezený. Vedení SOČ neodpovídá za obsah příspěvků.

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Konzultant

  Miroslav Ženatý Dobrý den,
  neexistuje náhodou nějaká možnost díky SOČ kontaktovat potenciálního lektora (demografie Praha)? Sám si bohužel bod "vhodný konzultant" nemohu odškrtnout.

  • Miroslav Ženatý Děkuji, už jsem stejnou otázku nalezl http://www.soc.cz/konzultacni-strediska-soc1

   Díky.

 • Platnost SOČ

  Robin Petr Dobrý den,
  Chtěl jsem se zeptat, zda se SOČ dá použít i ve Velké Britanii na univerzitách?

 • Archiv

  Bára Dobrý den, když se pokouším dostat se k minulým vítězným ročníkům, tak mi to háže nějakou chybu, mohli byste to prosím spravit?

 • Práce 38. ročníku SOČ

  Jana Krátká Dobrý den, jsou (budou) k dispozici k nahlédnutí práce z 38. ročníku SOČ? Dekuji. JK.

 • Vysledky Celostatniho kola SOČ

  Hana Pokorna Kde najdu výsledky celostatniho kola SOČ zp letošní ročník Hradec Králové? Dekuji

  • Miroslava Fatková V novinkách na
   http://www.soc.cz/vysledky-38-celostatni-prehlidky-soc

 • Výsledky krajských kol

  Jakub Dobrý den,
  kde se mohu dovědět výsledky všech krajských kol letošního ročníku SOČ? Nikde na internetu jsem výsledky nenašel, a ačkoli na těchto stránkách máte odkaz na výsledky krajských kol letošního ročníku (http://www.soc.cz/vysledky-krajskych-kol-souteze-38-rocnik), jsou tam pouze výsledky pražského kola. Prosím tedy o doplnění výsledků z ostatních krajů nebo o přesměrování na jiný zdroj, kde bych se mohl tyto informace dovědět. Děkuji.

  • Miroslava Fatková Dobrý den, v přiloženém souboru jsou výsledky všech krajů. Podívejte se prosím znovu, pod Prahou pokračují další kraje.

 • Obhajoba na celostátní přehlídce SOČ

  Vojtěch Ovčačík Dobrý den,
  chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné, aby na celostátní přehlídce SOČ prezentovali práci oba autoři najednou (stejně, jak je tomu v oblastní či krajské přehlídce)? Já a můj spoluautor máme na vzniku práce stejný 50% podíl, a proto by bylo dobré, abychom odprezentovali práci před porotou oba a ne jen jeden z nás.
  Předem Vám děkuji za odpověď.

  • Miroslava Fatková Dobrý den, na celostátní přehledce představuje práci jen jeden z autorského týmu. Následné diskuse s porotci se pak účastní celý autorský tým.

 • Podíl obhajoby / otázek

  Michal Dobrý den, chci se zeptat, je možné prezentovat 15 minut a ponechat jen 5 minut na otázky? vzhledem k rozsahu práce bych ji musel projit velmi stručně kdyby to nešlo. Děkuji

  • Milan Škrabal Dobrý den. Podle pravidel je úvodní slovo autora do 10 minut. Doporučuji dodržet toto pravidlo. Je vhodné soustředit se na stručné seznámení s důvody volby tématu, cílem práce, způsobem, postupem řešení, hlavními výsledky a jejich přínosem, významem. V diskusi je pak místo na reagování na dotazy, doplnění sdělení atd. Vše ostatní máte uvedeno v soutěžní práci, kterou členové poroty mají k dispozici, jak předem, tak i na místě. Také ostatní účastníci se na místě mohou s prací seznámit. Zaměřte se proto na hlavní aspekty, které reprezentují výsledky vaší práce. M. Škrabal

 • SOČ v cv

  Roberta Dobrý deň, 2 roky po sebe som písala SOČ a rada by som to uviedla v životopise a po anglicky. Možete mi povedať, ako to tam mám napísať? Mám tam dať SOČ a vysvetliť o čo ide, alebo to má nejaký presný preklad?

  • Šárka Navrátilová Ahoj Roberto,
   název soutěže se do angličtiny překládá jako "Students’ Professional Activities", ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit do životopisu doplnit i krátký popis, že se jedná o soutěž středoškoláků, v jakém oboru jsi soutěžila a jaká byla témata Tvých projektů, případně jestli jsi třeba spolupracovala s nějakým odborným pracovištěm atp. Rozhodně tím usnadníš orientaci tomu, kdo bude Tvoje CV posuzovat.
   Šárka

 • Délka obhajoby

  Veronika Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký časový limit je v CK určen pro samotnou obhajobu bez následné diskuze?

  • Šárka Navrátilová Ahoj Veroniko,
   při obhajobách na CP platí to, co je uvedeno v brožuře SOČ, tedy: "Doporučená doba úvodního slova je 5 až 10 minut, celková obhajoba asi 20 minut."
   Přeji hodně štěstí :-)
   Šárka

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
 
Sponzorem těchto stránek je Nadační fond Jaroslava Heyrovského