Fórum

Přístup do této diskuse není omezený. Vedení SOČ neodpovídá za obsah příspěvků.

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Archiv prací

  Alena Ráda bych se podívala na výherce minulých ročníků SOČ. Ale už několikátým týdnem nefunguje archiv prací - všechny ročníky přesměrují na stránku "Chyba v aplikaci".

 • Dotaz na publikaci středoškolských odborných prací

  Zdeněk Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat, zda jsou někde k vidění i práce studentů, kteří nepostoupili do závěrečného kola. Zkrátka mi jde o to, zda jsou k vidění práce všech studentů.

  Děkuji předem

 • Úvod

  Eliška Dobré odpoledne,
  s mojí kamarádkou jsme se rozhodly psát práci SOČ. Bohužel si nevíme rady s úvodem. Co v něm má být obsaženo? Děkuji za odpovědi.

  • Šárka Navrátilová Ahoj Eliško,
   mohu vám doporučit, abyste si pročetly brožuru k letošnímu ročníku SOČ, kde jsou uvedené pokyny k tomu, co by měly obsahovat jednotlivé části vaší práce: http://www.soc.cz/brozura-soc-pro-38-rocnik/28479498/16092383_soc_blok_new2.pdf
   Myslím že užitečnou pomůckou by pro vás teď na začátku mohl být také průvodce Jak psát odbornou práci SOČ, kterou zpracoval tým autorů kolem Sdružení na podporu talentované mládeže: http://www.snptm.cz/materialy/Jak_psat_odbornou_praci_SOC.pdf Tento spolek pořádá také semináře pro začínající i pokročilé SOČkaře a jsem ráda, že vás mohu hned pozvat na ten následující, který se bude konat na začátku listopadu: http://snptm.cz/?p=1740
   Budu vám držet palce, ať se vám při zpracování SOČ daří!
   Šárka

 • Kategorie A/P?

  Tomáš Dobrý den,

  co se skrývá pod označením SOČ kategorie A či P?

  • Šárka Navrátilová Ahoj Tomáši,
   mohla bych se zeptat, kde jsi našel informaci o kategoriích označovaných jako A a P? Musím přiznat, že nevím o tom, že by se v SOČ nějaké takové kategorie rozlišovaly (ale upozorňuji, že zde odpovídám jen jako dobrovolnice, která může vycházet pouze ze zkušeností získaných během své vlastní, třebaže opakované účasti).
   Pokud je mi známo, při přihlašování se práce rozlišují pouze podle oborů - SOČ jich má celkem 18 a jejich bližší vymezení najdeš v brožuře tady: http://www.soc.cz/brozura-soc-pro-38-rocnik/28479498/16092383_soc_blok_new2.pdf
   Šárka

 • Konzultant

  Miroslav Ženatý Dobrý den,
  neexistuje náhodou nějaká možnost díky SOČ kontaktovat potenciálního lektora (demografie Praha)? Sám si bohužel bod "vhodný konzultant" nemohu odškrtnout.

  • Miroslav Ženatý Děkuji, už jsem stejnou otázku nalezl http://www.soc.cz/konzultacni-strediska-soc1

   Díky.

 • Platnost SOČ

  Robin Petr Dobrý den,
  Chtěl jsem se zeptat, zda se SOČ dá použít i ve Velké Britanii na univerzitách?

  • Šárka Navrátilová Ahoj,
   k Tvému dotazu mohu nabídnout spíš obecnější odpověď, ale třeba ji ještě časem doplní někdo, kdo má zkušenost přímo se studiem v Británii.
   SOČ je rozhodně výjimečná mimoškolní aktivita, protože při ní můžeš mimo jiné prokázat zájem o obor svého budoucího studia a schopnost zvládnout samostatně zpracovat odborný projekt. Díky tomu se můžeš odlišit od ostatních uchazečů a získat určitý benefit při přijímačkách, i když třeba Tebou vybraná škola nemá absolvování SOČ nebo umístění na předních místech přímo definované jako kritérium pro udělení plusových bodů.
   Šárka

 • Archiv

  Bára Dobrý den, když se pokouším dostat se k minulým vítězným ročníkům, tak mi to háže nějakou chybu, mohli byste to prosím spravit?

 • Práce 38. ročníku SOČ

  Jana Krátká Dobrý den, jsou (budou) k dispozici k nahlédnutí práce z 38. ročníku SOČ? Dekuji. JK.

 • Vysledky Celostatniho kola SOČ

  Hana Pokorna Kde najdu výsledky celostatniho kola SOČ zp letošní ročník Hradec Králové? Dekuji

  • Miroslava Fatková V novinkách na
   http://www.soc.cz/vysledky-38-celostatni-prehlidky-soc

 • Výsledky krajských kol

  Jakub Dobrý den,
  kde se mohu dovědět výsledky všech krajských kol letošního ročníku SOČ? Nikde na internetu jsem výsledky nenašel, a ačkoli na těchto stránkách máte odkaz na výsledky krajských kol letošního ročníku (http://www.soc.cz/vysledky-krajskych-kol-souteze-38-rocnik), jsou tam pouze výsledky pražského kola. Prosím tedy o doplnění výsledků z ostatních krajů nebo o přesměrování na jiný zdroj, kde bych se mohl tyto informace dovědět. Děkuji.

  • Miroslava Fatková Dobrý den, v přiloženém souboru jsou výsledky všech krajů. Podívejte se prosím znovu, pod Prahou pokračují další kraje.

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
 
Sponzorem těchto stránek je Nadační fond Jaroslava Heyrovského